Search in Vlaams Parlement

Over Herman Lauwers

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 23 november 1991)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Sp·a-spirit (22 juli 2004 - 1 januari 2007)
  • VU&ID (6 juli 1999 - 12 juni 2004)
  • VU (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • VU (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • VU (2 februari 1988 - 23 november 1991)

Geboren

Brasschaat op
Scroll to top