Search in Vlaams Parlement

Over Herman Deleeck

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Provinciaal senator (Antwerpen) (27 januari 1987 - 12 december 1987)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (9 oktober 1984 - 12 oktober 1985)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (28 december 1978 - 7 november 1981)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (28 april 1977 - 27 december 1978)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (16 oktober 1984 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)

Geboren

Borgerhout (Antwerpen) op

Overleden

Scroll to top