Search in Vlaams Parlement

Over Herman De Croo

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (13 juni 2010 - 24 mei 2014)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Aalst-Oudenaarde (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Aalst-Oudenaarde (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Erevoorzitter van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 25 september 2019)
  • Voorzitter van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (1 juli 1999 - 11 juli 2007)

Minister

  • Minister van Verkeerswezen en Buitenlandse Handel (21 oktober 1987 - 8 mei 1988)
  • Minister van Verkeerswezen en Buitenlandse Handel (28 november 1985 - 20 oktober 1987)
  • Minister van Verkeerswezen en Posterijen, Telegrafie en Telefonie (17 december 1981 - 27 november 1985)
  • Minister van Posterijen, Telegrafie en Telefonie en van Pensioenen (18 mei 1980 - 21 oktober 1980)
  • Minister van Nationale Opvoeding (25 april 1974 - 2 juni 1977)
  • Minister van staat (situatie op 3 juni 1998)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Open Vld (18 juni 2019 - 12 juli 2019)
  • Open Vld (17 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Opbrakel (Brakel) op
Scroll to top