Search in Vlaams Parlement

Over Herman Candries

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (13 december 1987 - 23 november 1991)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (4 juli 1995 - 26 januari 1998)
  • CVP (13 september 1993 - 20 mei 1995)
  • VU (7 januari 1992 - 12 september 1993)
  • VU (2 februari 1988 - 23 november 1991)

Geboren

Mechelen op
Scroll to top