Search in Vlaams Parlement

Over Henri Van Doninck

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (10 april 1961 - 22 mei 1965)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Herentals op

Overleden

Scroll to top