Search in Vlaams Parlement

Over Henri Knuts

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 december 1987 - 17 januari 1989)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (8 november 1981 - 12 oktober 1985)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (2 februari 1988 - 17 januari 1989)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)

Geboren

Herk-de-Stad op

Overleden

Scroll to top