Search in Vlaams Parlement

Over Hendrika De Backer-Van Ocken

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 25 juli 1989)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 23 juli 1984)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (17 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (27 april 1971 - 16 november 1971)

Europese mandaten

  • Europees Parlementslid (24 juli 1984 - 24 juli 1989)

Minister

  • Staatssecretaris toegevoegd aan de minister van de Vlaamse Gemeenschap (6 april 1981 - 17 december 1981)
  • Staatssecretaris voor de Vlaamse Gemeenschap (22 oktober 1980 - 5 april 1981)
  • Minister van de Vlaamse Gemeenschap (18 mei 1980 - 21 oktober 1980)
  • Minister van de Nederlandse Gemeenschap (3 april 1979 - 17 mei 1980)
  • Minister van Nederlandse Cultuur en minister van Vlaamse Aangelegenheden (20 oktober 1978 - 2 april 1979)
  • Minister van Nederlandse Cultuur en minister van Vlaamse Aangelegenheden (3 juni 1977 - 19 oktober 1978)
  • Minister van Nederlandse Cultuur en van Vlaamse Aangelegenheden (25 april 1974 - 2 juni 1977)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (22 december 1981 - 23 juli 1984)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Antwerpen op

Overleden

Scroll to top