Search in Vlaams Parlement

Over Hendrik Kuylen

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Gecoöpteerd senator (7 december 1981 - 1 november 1982)
  • Gecoöpteerd senator (17 januari 1979 - 7 november 1981)
  • Gecoöpteerd senator (11 mei 1977 - 16 december 1978)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)

Geboren

Ekeren (Antwerpen) op

Overleden

Scroll to top