Search in Vlaams Parlement

Over Helga Stevens

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Gemeenschapssenator (5 juli 2007 - 24 mei 2014)

Europese mandaten

  • Europees Parlementslid (1 juli 2014 - 1 juli 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • N-VA (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • N-VA (6 juli 2004 - 6 juni 2009)

Geboren

Sint-Truiden op
Scroll to top