Search in Vlaams Parlement

Over Guy Verhofstadt

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator (10 juni 2007 - 20 december 2007)
  • Rechtstreeks verkozen senator (18 mei 2003 - 11 juli 2003)
  • Rechtstreeks verkozen senator (13 juni 1999 - 11 juli 1999)
  • Rechtstreeks verkozen senator (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (7 januari 1985 - 12 oktober 1985)

Europese mandaten

  • Europees Parlementslid (situatie op 2 juli 2019)
  • Europees Parlementslid (1 juli 2014 - 1 juli 2019)
  • Europees Parlementslid (14 juli 2009 - 30 juni 2014)

Minister

  • Eerste minister (12 juli 1999 - 19 maart 2008)
  • Vice-eerste minister en minister van Begroting, Wetenschapsbeleid en het Plan (21 oktober 1987 - 8 mei 1988)
  • Vice-eerste minister en minister van Begroting, Wetenschapsbeleid en het Plan (28 november 1985 - 20 oktober 1987)
  • Minister van staat (situatie op 30 januari 1995)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • PVV (22 januari 1985 - 12 oktober 1985)

Geboren

Dendermonde op
Scroll to top