Search in Vlaams Parlement

Over Guy Swennen

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 20 oktober 2014)
  • Gecoöpteerd senator (20 juli 2010 - 24 mei 2014)
  • Gecoöpteerd senator (12 juli 2007 - 12 juni 2010)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 19 november 2014)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (25 januari 2002 - 24 november 2003)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Sp·a (15 oktober 2001 - 4 juni 2003)
  • SP (6 juli 1999 - 14 oktober 2001)
  • SP (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)

Geboren

Eigenbilzen (Bilzen) op
Scroll to top