Search in Vlaams Parlement

Over Guido Verhaegen

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 25 februari 1992)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Maldegem op
Scroll to top