Search in Vlaams Parlement

Over Guido Van In

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 13 december 1987)
  • Geco√∂pteerd senator (12 november 1985 - 12 december 1987)
  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (18 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (2 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (25 maart 1974 - 1 mei 1977)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (7 november 1971 - 9 maart 1974)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Assebroek (Brugge) op

Overleden

Scroll to top