Search in Vlaams Parlement

Over Griet Smaers

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (30 juni 2009 - 24 mei 2014)

Geboren

Geel op
Scroll to top