Search in Vlaams Parlement

Over Greta Dielens

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (22 april 1976 - 16 april 1977)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 mei 1976 - 16 april 1977)

Geboren

Kessel (Nijlen) op
Scroll to top