Search in Vlaams Parlement

Over Gisèle Gardeyn-Debever

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Kortrijk-Roeselare-Tielt (21 mei 1995 - 12 juni 1999)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (1 oktober 2001 - 12 juni 2004)
  • CVP (29 september 2001 - 1 oktober 2001)
  • CVP (6 juli 1999 - 28 september 2001)

Geboren

Tielt op
Scroll to top