Search in Vlaams Parlement

Over Gilbert Bossuyt

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Ereondervoorzitter van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 15 oktober 2009)

Europese mandaten

  • Lid van het Comité van de Regio's (28 september 2000 - 25 januari 2010)
  • Plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (16 september 1996 - 27 september 2000)

Minister

  • Vlaams minister van Mobiliteit, Openbare Werken en Energie (19 maart 2003 - 21 juli 2004)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Sp·a (18 december 2008 - 6 juni 2009)
  • Sp·a + VlaamsProgressieven (23 april 2008 - 17 december 2008)
  • Sp·a-spirit (6 juli 2004 - 22 april 2008)
  • Sp·a (15 oktober 2001 - 18 maart 2003)
  • SP (6 juli 1999 - 14 oktober 2001)
  • SP (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)

Geboren

Lauwe (Menen) op
Scroll to top