Search in Vlaams Parlement

Over Gerda Van Steenberge

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (18 mei 2003 - 5 juli 2004)
  • Rechtstreeks verkozen senator (13 juni 1999 - 17 mei 2003)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Onafhankelijke (11 juli 2012 - 24 mei 2014)
  • Vlaams Belang (30 juni 2009 - 10 juli 2012)
  • Vlaams Belang (15 november 2004 - 6 juni 2009)
  • VB (6 juli 2004 - 14 november 2004)

Geboren

Aalst op
Scroll to top