Search in Vlaams Parlement

Over Gerard Vandenberghe

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 21 december 1977)
  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (25 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (22 november 1971 - 24 maart 1974)
  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (16 april 1968 - 21 november 1971)
  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (8 juni 1965 - 15 april 1968)
  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (10 april 1961 - 7 juni 1965)
  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (16 juni 1958 - 9 april 1961)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Handzame (Kortemark) op

Overleden

Scroll to top