Search in Vlaams Parlement

Over Gerard Bergers

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Geco√∂pteerd senator (19 februari 1976 - 16 april 1977)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (5 december 1973 - 9 maart 1974)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (24 februari 1976 - 16 april 1977)
  • VU (18 december 1973 - 9 maart 1974)

Geboren

Antwerpen op

Overleden

Scroll to top