Search in Vlaams Parlement

Over Georges van Lidth de Jeude

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (23 mei 1965 - 30 maart 1968)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Antwerpen op

Overleden

Scroll to top