Search in Vlaams Parlement

Over Georges De Smeyter

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (23 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (23 november 1981 - 22 oktober 1985)
  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (2 januari 1979 - 22 november 1981)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (9 maart 1980 - 9 maart 1980)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)

Geboren

Eine (Oudenaarde) op

Overleden

Scroll to top