Search in Vlaams Parlement

Over Georges Beerden

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Provinciaal senator (Limburg) (9 december 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (17 december 1978 - 7 november 1981)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)

Geboren

Stevoort (Hasselt) op

Overleden

Scroll to top