Search in Vlaams Parlement

Over Geert Bourgeois

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (3 juli 2014 - 24 juli 2014)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (13 juni 2010 - 6 juli 2010)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (18 mei 2003 - 21 juli 2004)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Kortrijk-Roeselare-Tielt (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Kortrijk-Roeselare-Tielt (21 mei 1995 - 12 juni 1999)

Europese mandaten

  • Lid van het Comité van de Regio's (26 januari 2010 - 25 januari 2015)
  • Lid van het Comité van de Regio's (7 juli 2009 - 13 juli 2009)
  • Lid van het Comité van de Regio's (17 februari 2005 - 22 september 2008)
  • Europees Parlementslid (situatie op 2 juli 2019)

Minister

  • Minister-president van de Vlaamse Regering, Vlaams minister van Buitenlands Beleid en Onroerend Erfgoed (25 juli 2014 - 1 juli 2019)
  • Viceminister-president van de Vlaamse Regering, Vlaams minister van Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Inburgering, Toerisme en Vlaamse Rand (7 juli 2010 - 24 juli 2014)
  • Viceminister-president van de Vlaamse Regering, Vlaams minister van Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Inburgering, Toerisme en Vlaamse Rand (13 juli 2009 - 5 juli 2010)
  • Vlaams minister van Bestuurszaken, Buitenlands Beleid, Media en Toerisme (22 juli 2004 - 22 september 2008)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • N-VA (17 juni 2014 - 24 juli 2014)
  • N-VA (30 juni 2009 - 12 juli 2009)
  • N-VA (23 september 2008 - 6 juni 2009)
  • N-VA (6 juli 2004 - 21 juli 2004)

Geboren

Roeselare op
Scroll to top