Search in Vlaams Parlement

Over Frieda Brepoels

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (13 december 1987 - 23 november 1991)

Europese mandaten

  • Europees Parlementslid (14 juli 2009 - 30 januari 2013)
  • Europees Parlementslid (20 juli 2004 - 13 juli 2009)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (2 februari 1988 - 23 november 1991)

Geboren

Mopertingen (Bilzen) op
Scroll to top