Search in Vlaams Parlement

Over Freddy Willockx

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Sint-Niklaas-Dendermonde (13 juni 1999 - 20 juli 1999)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (24 november 1991 - 18 juli 1994)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (13 juni 1979 - 7 november 1981)

Europese mandaten

  • Europees Parlementslid (19 juli 1994 - 19 juli 1999)

Minister

  • Regeringscommissaris belast met de dioxineproblematiek en de coördinatie inzake de toepassing van Europese richtlijnen (1 december 1999 - 18 januari 2001)
  • Regeringscommissaris belast met de dioxineproblematiek (20 juli 1999 - 30 november 1999)
  • Minister van Pensioenen (7 maart 1992 - 17 juli 1994)
  • Minister van Posterijen, Telegrafie en Telefonie (9 mei 1988 - 15 januari 1989)
  • Minister van Posterijen, Telegrafie en Telefonie (6 april 1981 - 16 december 1981)
  • Minister van Posterijen, Telegrafie en Telefonie (22 oktober 1980 - 5 april 1981)
  • Staatssecretaris voor Financiën (18 mei 1980 - 21 oktober 1980)
  • Minister van staat (situatie op 28 januari 2002)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (7 januari 1992 - 18 juli 1994)
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (9 maart 1980 - 9 maart 1980)
  • BSP (19 juni 1979 - 8 maart 1980)

Geboren

Sint-Niklaas op
Scroll to top