Search in Vlaams Parlement

Over Freddy Sarens

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (13 december 1987 - 23 november 1991)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (16 september 1996 - 25 januari 2002)
  • Vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (3 februari 1992 - 9 november 1995)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (1 oktober 2001 - 12 juni 2004)
  • CVP (29 september 2001 - 1 oktober 2001)
  • CVP (6 juli 1999 - 28 september 2001)
  • CVP (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)

Geboren

Dendermonde op
Scroll to top