Search in Vlaams Parlement

Over Fred Dielens

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (10 oktober 1989 - 23 november 1991)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (17 oktober 1989 - 23 november 1991)

Geboren

Ukkel (Brussel) op
Scroll to top