Search in Vlaams Parlement

Over Franz Vansteenkiste

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (8 november 1981 - 12 oktober 1985)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)

Geboren

Kortrijk op

Overleden

Scroll to top