Search in Vlaams Parlement

Over Frans Wijnen

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (23 mei 1965 - 30 maart 1968)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)

Geboren

Mechelen op

Overleden

Scroll to top