Search in Vlaams Parlement

Over Frans Verberckmoes

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (9 december 1991 - 4 juli 1994)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Eresecretaris van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 1 juli 1994)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Grembergen (Dendermonde) op

Overleden

Scroll to top