Search in Vlaams Parlement

Over Frans Van Mechelen

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (10 maart 1974 - 24 mei 1976)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (23 mei 1965 - 30 maart 1968)

Minister

  • Minister van Nederlandse Cultuur (21 januari 1972 - 25 januari 1973)
  • Minister van Nederlandse Cultuur (17 juni 1968 - 20 januari 1972)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (4 april 1974 - 24 mei 1976)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Turnhout op

Overleden

Scroll to top