Search in Vlaams Parlement

Over Frans Van der Elst

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 13 oktober 1985)
  • Gecoöpteerd senator (7 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Gecoöpteerd senator (17 januari 1979 - 7 november 1981)
  • Gecoöpteerd senator (11 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (1 juni 1958 - 25 maart 1961)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (5 oktober 1977 - 1 januari 1986)

Minister

  • Minister van staat (situatie op 2 december 1983)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Neder-Over-Heembeek (Brussel) op

Overleden

Scroll to top