Search in Vlaams Parlement

Over Frans Houben

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (17 april 1977 - 16 december 1978)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (9 maart 1980 - 9 maart 1980)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)

Geboren

Berlaar op

Overleden

Scroll to top