Search in Vlaams Parlement

Over Frans Grootjans

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (1 juni 1958 - 25 maart 1961)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (11 april 1954 - 31 mei 1958)

Minister

  • Vice-eerste minister en minister van Financiën en Middenstand (6 januari 1985 - 27 november 1985)
  • Minister van Nationale Opvoeding (19 maart 1966 - 16 juni 1968)
  • Minister van staat (situatie op 18 oktober 1974)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Wilrijk (Antwerpen) op

Overleden

Scroll to top