Search in Vlaams Parlement

Over Frank Van Acker

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (8 november 1981 - 17 januari 1983)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (4 februari 1969 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (26 maart 1961 - 22 mei 1965)

Minister

  • Minister van Sociale Voorzorg (26 januari 1973 - 24 april 1974)
  • Staatssecretaris voor Begroting (21 januari 1972 - 25 januari 1973)
  • Minister van staat (situatie op 6 juni 1985)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (22 december 1981 - 17 januari 1983)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (9 maart 1980 - 9 maart 1980)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Brugge op

Overleden

Scroll to top