Search in Vlaams Parlement

Over Frank Creyelman

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Gecoöpteerd senator (19 juni 2003 - 9 juni 2007)
  • Gecoöpteerd senator (14 juli 1999 - 17 mei 2003)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Vlaams Belang (30 juni 2009 - 24 mei 2014)
  • Vlaams Belang (4 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • VB (21 mei 1995 - 12 juni 1999)

Geboren

Dendermonde op
Scroll to top