Search in Vlaams Parlement

Over Francine Demeulenaere-Dewilde

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (23 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (17 april 1977 - 16 december 1978)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)

Geboren

Nieuwkerke (Heuvelland) op
Scroll to top