Search in Vlaams Parlement

Over Fonny Boesmans

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (26 oktober 1994 - 20 mei 1995)

Europese mandaten

  • Europees Parlementslid (4 november 1985 - 24 juli 1989)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (16 november 1994 - 20 mei 1995)

Geboren

Hasselt op
Scroll to top