Search in Vlaams Parlement

Over Firmin Aerts

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 24 november 1991)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Provinciaal senator (Limburg) (23 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Provinciaal senator (Limburg) (23 november 1981 - 22 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (17 december 1978 - 7 november 1981)

Minister

  • Staatssecretaris voor Energie (21 oktober 1987 - 8 mei 1988)
  • Staatssecretaris voor Energie (28 november 1985 - 20 oktober 1987)
  • Staatssecretaris voor Volksgezondheid en Leefmilieu (17 december 1981 - 27 november 1985)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)

Geboren

Gingelom op
Scroll to top