Search in Vlaams Parlement

Over Filip Anthuenis

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Geco√∂pteerd senator (12 juli 2007 - 29 juni 2009)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Sint-Niklaas-Dendermonde (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Sint-Niklaas-Dendermonde (21 mei 1995 - 12 juni 1999)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Open Vld (30 juni 2009 - 23 september 2013)

Geboren

Lokeren op
Scroll to top