Search in Vlaams Parlement

Over Fernand Vandamme

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 17 april 1977)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Brugge op

Overleden

Scroll to top