Search in Vlaams Parlement

Over Fernand Piot

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Provinciaal senator (Brabant) (2 januari 1979 - 7 november 1981)
  • Provinciaal senator (Brabant) (2 mei 1977 - 1 januari 1979)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)

Geboren

Handzame (Kortemark) op

Overleden

Scroll to top