Search in Vlaams Parlement

Over Ferdinand Ghesquière

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 13 juni 1999)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Veurne-Diksmuide-Ieper-Oostende (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (23 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (13 oktober 1985 - 12 december 1987)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (3 februari 1992 - 4 november 1999)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)

Geboren

Oostende op

Overleden

Scroll to top