Search in Vlaams Parlement

Over Ferdinand Boey

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (1 juni 1958 - 25 maart 1961)
  • Ereondervoozitter van de Senaat (situatie op 8 november 1981)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Lillo (Antwerpen) op

Overleden

Scroll to top