Search in Vlaams Parlement

Over Fatma Pehlivan

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Gemeenschapssenator (22 december 2011 - 24 mei 2014)
  • Gemeenschapssenator (16 juli 2009 - 12 juli 2010)
  • Rechtstreeks verkozen senator (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • Gecoöpteerd senator (1 februari 2001 - 17 mei 2003)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 25 september 2019)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (26 januari 2010 - 30 juni 2014)
  • Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (27 januari 2014 - 17 november 2014)
  • Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (23 november 2004 - 23 november 2007)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Sp·a (30 juni 2009 - 24 mei 2014)

Geboren

Sagmalcilar (Turkije) op
Scroll to top