Search in Vlaams Parlement

Over Eugeen De Facq

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Geco√∂pteerd senator (11 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (20 maart 1974 - 26 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (31 maart 1968 - 6 november 1971)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Sint-Gillis-bij-Dendermonde op

Overleden

Scroll to top