Search in Vlaams Parlement

Over Etienne Lootens-Stael

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (7 november 1971 - 6 maart 1972)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (23 mei 1965 - 30 maart 1968)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (7 december 1971 - 6 maart 1972)

Geboren

Koekelare op

Overleden

Scroll to top