Search in Vlaams Parlement

Over Etienne De Groot

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 1999 - 16 december 1999)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 20 december 1999)

Grondwettelijk Hof

  • Voorzitter van het Grondwettelijk Hof (1 februari 2016 - 16 februari 2018)
  • Rechter van het Grondwettelijk Hof (7 mei 2007 - 16 februari 2018)
  • Rechter van het Arbitragehof (17 december 1999 - 6 mei 2007)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VLD (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)

Geboren

Antwerpen op
Scroll to top