Search in Vlaams Parlement

Over Erik Vankeirsbilck

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (24 november 1991 - 25 mei 1994)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (9 oktober 1973 - 9 maart 1974)
  • Erevoorzitter van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 16 juni 1994)
  • Voorzitter van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (19 januari 1988 - 10 mei 1988)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (7 januari 1992 - 25 mei 1994)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (16 oktober 1973 - 9 maart 1974)

Geboren

Ingelmunster op

Overleden

Scroll to top